Page banner background

Par mums

Sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumi

Transporta kompānija SIA Fortis Logistic Solutions ir starptautisks kravu pārvadājumu uzņēmums, kas organizē sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus Baltijas, Skandināvijas, Eiropas, NVS, un Āzijas valstīs, kā arī vietējos pārvadājumus.

Iepazīsti pakalpojumus

Plašs pakalpojumu klāsts

Uzņēmuma pakalpojuma spektrā iekļauti pakalpojumi, risinājumi: pilno/salikto kravu pārvadājumos, kravu apdrošināšanā, avio un jūras transporta pārvadājumos, negabarīta kravu pārvadājumos, kravu uzglabāšanā, muitas pakalpojumos.

Cenas pieprasījums Info icon Neatradi ko meklē?

Pieredze un zināšanas

Ar iegūto pieredzi un zināšanām Jūsu krava tiks nogādātā Jums norādītajā vietā un laikā droša un neskarta, tas panākts ar individuālu, atbildīgu un kvalitatīvu pieeju katram mūsu klientam, ļaujot apzināties katra klienta vēlmes un iespējas attiecīgajos loģistikas jautājumos.

Mēs rūpējamies par kvalitāti visos pakalpojumu sniegšanas posmos, kontrolējam un uzlabojam savu darbību, lai saglabātu izcilu apkalpošanas kvalitāti.

Sazinies ar mums

SIA "Fortis Logistic Solutions" ir noslēdzis 13.02.2024. līgumu Nr. 17.11-1-L-2024/91 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “MVU inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fond

Ieskats darbībā